Enter your keyword

Hakkımızda

Skills

Yeni üretim yerimiz ile yekün’de 3750m2 Kapalı, 5800m2 açık alandan oluşan modern üretim sahasında üretime devam etmekteyiz. Bünyemize bağlı onlarca tedarik ortağımız ile ortaklaşa hazırladığımız , Aparat, Modelleme, Düzenleme, Yedek Parça, Yeni bağlantı sistemleri v.s çalışmalar ile yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce satış noktası aracılığıyla sizin zevkinize ve beklentinize uygun ürünler üretmek için çalışıyoruz.

Ayrıca bünyesine bağlu onlarca tedarikçi firma ile birlikte hazırladığı ev mobilyası koleksiyonunu yurt içi ve yurt dışında yüzlerce satış noktası aracılığı ile tüketicinin zevk ve beklentilerini sunmaktadır.
İdeal Mobilya Masa Sandalye Üretimi firması sizlerin konfor alanlarınızı şık ve zarif modellerle tasarlayıp en iyi rahatlığı almanızı sağlayabilmek adına tüm teknik bilgi birikimi ile üretime başladı.
Tüm üretim ve ideari kadromuz, siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarınıza layık konforu ve zarafeti ile göz zevkinize uygunluğunu gözeterek , yüksek kaliteyi, eşsiz ve ergonomik tasarımlarını sunmak için yoğun bir şekilde çalışmaktadır.
İdeal Mobilya ve firması tüm desteğinizle her geçen gün büyüyor ve bu hep böyle devam edecek…

Tüm İdeal Mobilya Ailesi Olarak Bizimle birlikte olduğunuz için sizlere teşekkür ederiz…

Yeni Tasarım Çalışmaları 90%

Web Tasarım Süreci 80%

Katalog Çekimleri 100%

Müşteri Memnuniyeti 99.7%

Tamamlanan Satış Hedefi 79%

Creative Approach

1

Hayal Etme

Her Tasarım Bir  Ekip Üyemizin Hali Sayesinde Varlık Buldu. Ekip Olarak Gelişim ve Yenilik birbirimizden en önemli talebimiz.

2

Tasarım

Kulağa Hoş Gelen Tüm Hayalleri Değerlendiririz. Ekibin ortak kararı ile tasarım sürecine başlarız.

3

Yenilik

Sektörümüz’de öne çıkan tüm yenilikleri takip ettiğimiz gibi, Yeni buluşlar yapmak en büyük keyfimizdir.