Enter your keyword

Üretim Ekibimiz

Sizin İçin Çalışıyor, Size Hizmet Ediyoruz

Mobilya Dış Ticaret Uzmanı
Dış Ticaret Uzmanımız Aziz Karar
Dış Ticaret Uzmanı

Dış Ticaret - Lojistik - Hava Kargo Operasyon - Kara Yolu Operasyon - İş Geliştirme - Reklam - Analiz ve Raporlama - Sunum - Tasarım - Kurumsal İletişim - Dijital Pazarlama Alanlarında Uzman

Kalite Kontrol Uzmanımız Oğuzhan Karakuş
Kalite Kontrol Uzmanımız; Oğuzhan Karakuş
Kalite Kontrol

Mobilya üretim süreçleri ve çalışanlar ile alakalı üretim kararları almak. çalışanların motivasyonunu arttırıp üretime bağlılığını arttırmak. üretim sahasında zaman etütlerinin yapılması, tespit edilen zaman kayıplarının azaltılması ile iş istasyonlarındaki verimliliğin arttırmak. yeni ürünlerin üretime adaptasyonunu sağlamak. üretimde endüstri mühendisliği prensiplerini uygulayarak toplam kaliteyi ve hızı yakalamak. üretim birimi olarak planlama biriminden gelen üretim planını zamanında uygulamak. üretimde yaşanan ham madde veya iş gücü sorunlarını raporlandırıp ilgili birimler ile problemleri çözmek. iş güvenliği konusunda gereken tedbirleri alıp iş kazası oluşma ihtimalini ve kaza sonrası oluşabilecek maddi manevi zararları azaltmak. Fabrikada iş sağlığı ve güvenliğini sağlayarak ve çalışanlara üretimin bir takım oyunu olduğu konusunda gerekli eğitimleri vererek çalışanların üretime bilinçli ve verimli olarak katılımını sağlamak

Mimarımız; Ekrem Ercep
Mimarımız; Ekrem Ercep
Mimar

İş hayatımı mobilya sektörüne ve tasarımın da uzmanlaşarak geçirdim.Alanım da hangi firmaları takip edeceğimi....Hangi yerli firmalardan veya yurt dışı firmalarından neleri bulabileceğimi...A ' dan Z'ye bütün konulara ve detaylara hakim olmakla mükellefim.

Pazarlama Sorumlumuz; Yalın Aksay
Pazarlama Sorumlumuz; Yalın Aksay
Pazarlama Sorumlusu

Müşteriler ile iletişim kurulması ve kurumsal kimliğimizin en iyi şekilde tanıtılmasını sağlamak. Müşteri isteklerinin oluşturulması ve gerekli birimlere bildirilmesi. Müşteri talepleri doğrultusunda saha ölçülerinin alınarak ilgili birimlerle paylaşılması. Proje maliyet analizlerinin yapılması.

Proje Mühendisimiz; Nurettin Uluç
Proje Mühendisimiz; Nurettin Uluç
Proje Mühendisi

300 ' den fazla otel projeleri , AVM projeleri , konut projelerinin teklif , imalat ve montajını yaptım , ayrıca , hastane , ofis projeleri , MC Donalds , GAP Mağazaları , MS Mağazaları , teklif , imalat , montaj ve müşteriye teslimi , yeni tasarımları yapılmış mobilyaların seri üretimleri , v.s. hertürlü ahşap işleri projelerine göre imalatlarını yaptırdım. Ofis mobilyaları , yemek odaları , yatak odaları , ray dolaplar , dresuarlar , koltuk takımları , kanepeler ,v.s seri üretim yapılmasından müşteriye teslimine kadar tüm aşamaları yapıyorum.Proje bazlı işler , otel projeleri , villa ve site projeleri , AVM projeleri , toplu konut projeleri , mağaza projeleri ve fuar standları için müsteri görüsmelerinden baslıyarak , ölçü alımı , shop drawing'lerinin , imalat çizimlerinin autocad ile çizilmesi , imalat'larının yapılması , yerine montajının yapılması , hakedislerinin hazırlanması , geçici kabul ve kesin kabul'ün yapılması gibi bir çok işler yaptım ve ahşap dekorasyonda teklif vermekden başlıyarak , imalatı ve montajı yaptırmaktan , işin teslimine kadar projeyi baştan sona kadar (ahşap işleri , paslanmaz işleri , diğer metal işleri , döşeme işleri , cam ayna v.s. işleri) anahtar teslim olarak imalattan müşteriye teslimine kadar tüm ahşap işlerini yaptırıp teslim edebilirim

Satış Danışmanımız; Yasin Uysal
Satış Danışmanımız; Yasin Uysal
Satış Danışmanı

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarında oluşturduğum, yönettiğim ve uygulamalarını yaptığım projeler ile büyük tecrübeler elde ettim. Halen kendi markalarımızın yanı sıra bir çok büyük firmanın da danışmanlığını yapmaktayım.

Tasarım Mühendisimiz; Arif Kahraman
Tasarım Mühendisimiz; Arif Kahraman
Tasarım Mühendisi

Mezun olduktan hemen sonra mobilya imalatı ile ilgili bir fabrikada işe başladım.Çalışma sürecinde Autocad 2 boyut ve 3 boyut – Adeko – Sketch up programlarını öğrendim. Sonrasında imalat aşamasına geçtim. Şuan hammaddenin içeri girip projelendirilip son ürün olarak çıkmasına kadar tüm aşamalara hakimim. 2005 den bu yana aktif olarak aynı sektörde özveriyle çalıştım. 2016 yılında üç ortaklı bir fabrika kurdum. 2 yıl sonunda ekonomik nedenlerle ortaklıktan ayrıldım . Bu arada iş sağlığı ve güvenliği sertifikası aldım. C grubu sertifika sahibiyim.

Üretim Mühendisimiz; Ali Beyatlı
Üretim Mühendisimiz; Ali Beyatlı
Üretim Mühendisi

Kendimi ve çalıştığım firmayı geliştirmeyi seviyorum . Bilgi ve birikimimi aktarmak , paylaşmak hayat felsefem . Plan ve standartlara uygun, çağdaş anlayışla ve belirlenmiş proseslere göre üretim yapmayı, her malzemeyi ulusal bir değer anlayışıyla savurganlığa kaçmadan en ekonomik bir biçimde, kaliteli ve estetik bir ürün verecek şekilde kullanmayı, tüm canlılara ve çevreye doğrudan zarar verecek malzeme kullanmamayı ve üretmemeyi, ilke olarak benimsedim. .

Yazılım Uzmanımız ; Sevim Kerpiçoğlu
Yazılım Uzmanımız ; Sevim Kerpiçoğlu
Yazılım Uzmanı

Experienced Software Specialist with a demonstrated history of working in the program development industry. Skilled in Budgeting, Oracle Database, PHP, Delphi, and C++. Strong engineering professional with a Bilgisayar Programcılık focused in Bilgisayar Yazılımı Mühendisliği

Üretim Ekibimiz
Masa Sandalye Üretim Ekibimiz
Masa Sandalye Üretimi

Yeni üretim yerimiz ile yekün'de 3750m2 Kapalı, 5800m2 açık alandan oluşan modern üretim sahasında üretime devam etmekteyiz. Bünyemize bağlı onlarca tedarik ortağımız ile ortaklaşa hazırladığımız , Aparat, Modelleme, Düzenleme, Yedek Parça, Yeni bağlantı sistemleri v.s çalışmalar ile yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce satış noktası aracılığıyla sizin zevkinize ve beklentinize uygun ürünler üretmek için çalışıyoruz. Ayrıca bünyesine bağlu onlarca tedarikçi firma ile birlikte hazırladığı ev mobilyası koleksiyonunu yurt içi ve yurt dışında yüzlerce satış noktası aracılığı ile tüketicinin zevk ve beklentilerini sunmaktadır. İdeal Mobilya Masa Sandalye Üretimi firması sizlerin konfor alanlarınızı şık ve zarif modellerle tasarlayıp en iyi rahatlığı almanızı sağlayabilmek adına tüm teknik bilgi birikimi ile üretime başladı. Tüm üretim ve ideari kadromuz, siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarınıza layık konforu ve zarafeti ile göz zevkinize uygunluğunu gözeterek , yüksek kaliteyi, eşsiz ve ergonomik tasarımlarını sunmak için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. İdeal Mobilya ve firması tüm desteğinizle her geçen gün büyüyor ve bu hep böyle devam edecek… Tüm İdeal Mobilya Ailesi Olarak Bizimle birlikte olduğunuz için sizlere teşekkür ederiz…

Yeni üretim yerimiz ile yekün’de 3750m2 Kapalı, 5800m2 açık alandan oluşan modern üretim sahasında üretime devam etmekteyiz. Bünyemize bağlı onlarca tedarik ortağımız ile ortaklaşa hazırladığımız , Aparat, Modelleme, Düzenleme, Yedek Parça, Yeni bağlantı sistemleri v.s çalışmalar ile yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce satış noktası aracılığıyla sizin zevkinize ve beklentinize uygun ürünler üretmek için çalışıyoruz.
Ayrıca bünyesine bağlu onlarca tedarikçi firma ile birlikte hazırladığı ev mobilyası koleksiyonunu yurt içi ve yurt dışında yüzlerce satış noktası aracılığı ile tüketicinin zevk ve beklentilerini sunmaktadır.
İdeal Mobilya Masa Sandalye Üretimi firması sizlerin konfor alanlarınızı şık ve zarif modellerle tasarlayıp en iyi rahatlığı almanızı sağlayabilmek adına tüm teknik bilgi birikimi ile üretime başladı.
Tüm üretim ve ideari kadromuz, siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarınıza layık konforu ve zarafeti ile göz zevkinize uygunluğunu gözeterek , yüksek kaliteyi, eşsiz ve ergonomik tasarımlarını sunmak için yoğun bir şekilde çalışmaktadır.
İdeal Mobilya ve firması tüm desteğinizle her geçen gün büyüyor ve bu hep böyle devam edecek…
Tüm İdeal Mobilya Ailesi Olarak Bizimle birlikte olduğunuz için sizlere teşekkür ederiz…